poniedziałek, 13 lipca 2020 r.
Strona główna Szkolenie i doradztwo metodyczne dla jednostek pomocy społecznej powiatu kołobrzeskiego
Szkolenie i doradztwo metodyczne dla jednostek pomocy społecznej powiatu kołobrzeskiego PDF Drukuj Email

W roku 2015, w ramach wygranego przez naszą organizację otwartego konkursu ofert, realizujemy zadanie zlecone przez Zarząd Powiatu Kołobrzeskiego pt. Szkolenie i doradztwo metodyczne dla jednostek pomocy społecznej powiatu kołobrzeskiego.

Zadanie zakłada zorganizowanie cyklu szkoleń i doskonalenia zawodowego kadr pomocy społecznej z terenu Powiatu Kołobrzeskiego oraz doradztwo metodycznego dla tejże kadry i pracowników jednostek organizacyjnych   z terenu powiatu jako kontynuowanie działań rozpoczętych w latach ubiegłych przez Ośrodek Metodyczny Krajowego Komitetu Wychowania Resocjalizującego w Warszawie Filia w Koszalinie jako partnera w realizacji zadania prowadzonego przez Oddział Okręgowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Koszalinie.

 

 

Grupę docelową zadania stanowić będą kadry pomocy społecznej z terenu Powiatu Kołobrzeskiego oraz pracownicy jednostek organizacyjnych pomocy społecznej z terenu powiatu. 

 

 
szkolenia dla pracowników oświaty, doradztwo rodzinne w Koszalinie, rady pedagogiczne, imprezy integracyjne, ośrodek metodyczny w Koszalinie